Terra incognita. Zemanta.

Přidat popisek
Každou minutu každého dne, 270.000 slov je napsána na Blogger.com
Miliony lidí po celém světě používající bloger, pochází ze zemí mimo Severní Ameriku . Země po USA? Brazílie, následuje Turecko, Španělsko, Kanada a Spojené království)
Nejoblíbenější sport pro naše bloggery? Fotbal (to je fotbal pro zbytek světa), tedy více než čtyřikrát větší než  jiný sport, baseball...

Jsme stále hledají nástroje k blogování jednodušší, a řada z nás na Blogger týmu se stali velkými fanoušky Zemanta. Zemanta je browser plug-in pro Firefox a IE, a je k dispozici jako bookmarklet pro Chrome a Safari. (Více informací zde, můžete si stáhnout verzi Zemanta zde.)

Funguje to takto: když psát svůj blog post v blogu, Zemanta otevírá sidebar vedle Blogger post editor. Poté, co jste napsali pár vět, Zemanta analyzuje slova v příspěvku, a navrhuje, obrázky a video, které jsou relevantní pro váš post, jedním kliknutím se do nich vloží svůj příspěvek. (Na snímku z Zemanta Flickr v této příspěvek byl vložen jen, že jedním kliknutím.)

Kromě Zemanta hledá slova / fráze, je obeznámen s, a usnadňuje spojení těchto slov, aby se adresy URL, ví. Věty se objevují bezprostředně pod post redaktora v Blogger, a kliknutím na ně se automaticky vytvoří odkazy Zemanta doporučuje. Ne více zvýraznění textu, kliknutím na "odkaz", vkládání URL - stačí kliknout na slovo, které chcete souvisí, a Zemanta rukojeti vytvoření odkazu - na webových stránkách, mapy, videa nebo obrázky.

Blogger Etikety jsou jednodušší pro použití s Zemanta taky: Zemanta automaticky navrhuje štítky pro vaše založené na textu, odesílání a vytváří štítky pro vás, pokud budete chtít. A konečně, "Poslední aktualizace" vám seznam blogu z jiných blogů píše o podobných tématech. Je to skvělý způsob, jak poznat stránek mluvit o podobných tématech, a pokud byste chtěli svou čtenáři těchto výrobcích pro další čtení, kliknutím na ně v sidebar vložky jako "Související čtení" odkazy ve spodní části vašeho post ( viz níže).

Pokud máte pár minut, následující video přezkoumání Blogger uživatele Zapojte SEO dělá dobrou práci zahrnující jak Zemanta pomáhá ušetřit čas a zároveň podpořit váš blog posts. Tento blog post doprovázející reivew je rovněž vhodné ke čtení.
K překladu Blogger.Buzz použit Translator Google a průběžně upraven překlad ručně.
Zdroj: stránka je testovací - očekávejte různé nedokonalosti na kterých se průběžně pracuje a TESTUJE !

Oblíbené příspěvky

MENU:

O nejvyšším dobru a zlu Sociální sítě Tenkrát na východě Dies irae Svoboda Ze smetiště internetu Den boje za svobodu a demokracii Vesele do života Příroda Videa Základ poznání czaktualne Kariera Můj pohled na svět Životospráva komentáře úvahy Historie Fotografie Události ve světě Analogie Dobrý vtip Evergreen Internetové smetiště Radujme se Ukrajina Válka Peníze Sametová revoluce internet CZportal Debaty a názory Facebook Google Láska ZIMA Za vaši a naši svobodu Amerika Analýza BonaFides Humor Islám Pověz mi co jíš... Počítače Notebooky Teroristé Trpajzlíci Zdraví a nemoc teen song's Cestování Fejeton Komunitní sítě Nemoci lidské News Novinky Názory Prezident Události na internetu Aktuální info Cicero Etické a humánní principy Horské panorama Hypertense Karel Kryl Osud Politika Psychopatologie Předjaří Příběhy Speed Rock Tenkrát na Západě Věda a svět Člověk a Nemoc Řecko Život na dlani Afrika Anděl Boží Muka Brilianty Cestování. Moře Cicero O stáří Civilizace Diamanty Diktatura Drahé kameny Evropa Evropská unie Hledání Hledání na internetu Izrael Jan Werich Kaddafi Korsika Legendy taneční hudby Les Lyžování Lékař Lékaři a vědci Martinské Holé Moudro Moudrost věků O víře Pitná voda a jiné nápoje Pohádka Pohádky Počasí Rusko a zlo Santorini Selský rozum Seneca Socialismus Srdce ze skla Teen Terra incognita The ultimate western Vitaminy Vánoce Zimní sporty český folklor a tance Škola 1968 ABBA Accordeon Agáta Alphaville Andrej Kiska Anna Kurnikova Anna Netrebko Atavismus Bajka o mravenci a cikádě Basshunter Blondie Bonnie Tyler Brandi Carlile Bubáci Bylinky Básník zpěvák a genius doby Christina Aquilera Diskuze Dobromysl obecná Domov Drozd zpěvný Dvorak From the New World Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Exekutor v česku Fauna Forever Young Gigliola Cinquetti Harlej Hlad Homeless Houby Hroznové víno Imunita kojení a spánek Italie Kamenný most Kačaba Kelly Family Killing Me Softly Kobane Koně Krokonoše Kuras Káva La Marseillaise Lékař a bylinky Manipulace Marie Rottrová Markéta Šichtařová Mince Mireille Mtahieu Mobbing Monitorovací přístroje Montgomery Jižní eskadrona Moonlight Shadow Moře Mustafa Kemal Atatürk Máj O Honzovi O dobrodiních Ochratoxiny Ovar Ovoce Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz Placebo efekt Podnikání Podzim Povodně Prodavač a zákazník Psychózy Ptáci Přednosti stáří Přítel rodiny Rady a tipy Relax Roberta Flack Rostou Rumzeiss Rušičky Sestry Allanovy Smetana Sokrates Spánek Stoicismus Strach Suzi Quatro Swing Symphony no. 9 Tanky a Ukrajina Tenis The Beach Boys Time in The West Tomáš Halík U řeky Urska Zolnir Slovenia Judo Učitel Velký švýcarský salašnický pes Verše Vlasta Burian Volkswagen Václav Havel WCstory When I Fall In Love Wimbledon Zahrady Zelené Zemanta Zlato Zlato a investice internetové úložiště kávovar pirátství Úvod Úzkost Šmejdi Švejk Židovské

Vybraný příspěvek

Ptáci v přírodě. Drozd zpěvný. Příroda, Ptáci, Zahrady

Drozd zpěvný  Svatý Martin na svém koni jede cestou mrazivou. U cesty se stařec choulí: „Obdaruj mě almužnou!“ „Co ti dám, můj br...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...