Učitelka jako vzor pro děti i národ český


Foto Mgr.Ladislava Zelenková

To je filuta poslankyně Ladislava Zelenková, ta to vyhmátla...google se může utrhnout ze řetězu jak webovou stránky zmíněné učitelky (vyznávající CSSD) promptně vyhledá. Bodeť by ne, když je na web upozorněno v článku iDnes.cz, který píše o tzv. vulgarismech pomocí denní prezentace školských vtipů na webu autorky soc.dem. A povedlo se, jsou opravdu jazykově surově čisté (no je to přece jazyk našich dětí, nebo ne?

Přirozeně mluví ty děti ve škole, jak jim ten zobák narostl. Víme všichni jak to je, děti kouří i chlastají...jako rodiče. Ne všichni, ale plebs je všude stejný. Prosťáčci dospělí jako děti neřesti neutají.

Co si z té situace odneseme? No přece sociální učitelka se zviditelnila parádně se vším komfortem (ovšem nevíme ty skutečné kvality učitele) my máme silné pochybnosti, ale nedivíme se, že děti ve školách jsou zpustlé, morální vzory a osobnosti v česku jsou spočítány na prstech. Spotřební druh českého člověka je poctivě vykopává z kola ven. Co ty inteligente (hrabě, doktore, profesore...) jsi přece slušný naivní blázen. Ne my filutové...přece jdeme za životní politickou kariérou tak jak umíme, nelez nám do cesty. Vtipy přesně v lidovém tónu k nám patří viďte (a když může tn.nova), proč my ne? 

V jednoho boha věřiti budeš! 

Jak jsou ty penízky pěkné, to je víc než sláva a víc než sex...

Ukázka ze stránky, která je slavná: (viz výše)

Ale tenhle vtip je ryze medicínský (z univerzity a lékařské fakulty) ty medici, jsou ale sprostý!?

Studenti medicíny mají přednášku o rozmnožování. Profesor vykládá: "... kupříkladu takový býk zvládne tento akt i třicetkrát za den.." Z první řady se ozve studentka: "Třicetkrát!? Mohl byste to prosím zopakovat, aby to slyšeli i ti, kteří sedí vzadu?" Přednášející tedy zopakuje hlasitěji: "Býk zvládá tento akt i třicetkrát za den." V poslední řadě se zvedne student: "Prosím Vás, a to ho připouštějí stále na tu stejnou krávu?" "Ne, to samozřejme ne, pokaždé na jinou," odpoví profesor. "A prosím, mohl byste to zopakovat, aby to slyšely i ty, které sedí v první řadě?"

Oblíbené příspěvky

MENU:

O nejvyšším dobru a zlu Sociální sítě Tenkrát na východě Dies irae Svoboda Ze smetiště internetu Den boje za svobodu a demokracii Vesele do života Příroda Videa Základ poznání czaktualne Kariera Můj pohled na svět Životospráva komentáře úvahy Historie Fotografie Události ve světě Analogie Dobrý vtip Evergreen Internetové smetiště Radujme se Ukrajina Válka Peníze Sametová revoluce internet CZportal Debaty a názory Facebook Google Láska ZIMA Za vaši a naši svobodu Amerika Analýza BonaFides Humor Islám Pověz mi co jíš... Počítače Notebooky Teroristé Trpajzlíci Zdraví a nemoc teen song's Cestování Fejeton Komunitní sítě Nemoci lidské News Novinky Názory Prezident Události na internetu Aktuální info Cicero Etické a humánní principy Horské panorama Hypertense Karel Kryl Osud Politika Psychopatologie Předjaří Příběhy Speed Rock Tenkrát na Západě Věda a svět Člověk a Nemoc Řecko Život na dlani Afrika Anděl Boží Muka Brilianty Cestování. Moře Cicero O stáří Civilizace Diamanty Diktatura Drahé kameny Evropa Evropská unie Hledání Hledání na internetu Izrael Jan Werich Kaddafi Korsika Legendy taneční hudby Les Lyžování Lékař Lékaři a vědci Martinské Holé Moudro Moudrost věků O víře Pitná voda a jiné nápoje Pohádka Pohádky Počasí Rusko a zlo Santorini Selský rozum Seneca Socialismus Srdce ze skla Teen Terra incognita The ultimate western Vitaminy Vánoce Zimní sporty český folklor a tance Škola 1968 ABBA Accordeon Agáta Alphaville Andrej Kiska Anna Kurnikova Anna Netrebko Atavismus Bajka o mravenci a cikádě Basshunter Blondie Bonnie Tyler Brandi Carlile Bubáci Bylinky Básník zpěvák a genius doby Christina Aquilera Diskuze Dobromysl obecná Domov Drozd zpěvný Dvorak From the New World Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Exekutor v česku Fauna Forever Young Gigliola Cinquetti Harlej Hlad Homeless Houby Hroznové víno Imunita kojení a spánek Italie Kamenný most Kačaba Kelly Family Killing Me Softly Kobane Koně Krokonoše Kuras Káva La Marseillaise Lékař a bylinky Manipulace Marie Rottrová Markéta Šichtařová Mince Mireille Mtahieu Mobbing Monitorovací přístroje Montgomery Jižní eskadrona Moonlight Shadow Moře Mustafa Kemal Atatürk Máj O Honzovi O dobrodiních Ochratoxiny Ovar Ovoce Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz Placebo efekt Podnikání Podzim Povodně Prodavač a zákazník Psychózy Ptáci Přednosti stáří Přítel rodiny Rady a tipy Relax Roberta Flack Rostou Rumzeiss Rušičky Sestry Allanovy Smetana Sokrates Spánek Stoicismus Strach Suzi Quatro Swing Symphony no. 9 Tanky a Ukrajina Tenis The Beach Boys Time in The West Tomáš Halík U řeky Urska Zolnir Slovenia Judo Učitel Velký švýcarský salašnický pes Verše Vlasta Burian Volkswagen Václav Havel WCstory When I Fall In Love Wimbledon Zahrady Zelené Zemanta Zlato Zlato a investice internetové úložiště kávovar pirátství Úvod Úzkost Šmejdi Švejk Židovské

Vybraný příspěvek

Ptáci v přírodě. Drozd zpěvný. Příroda, Ptáci, Zahrady

Drozd zpěvný  Svatý Martin na svém koni jede cestou mrazivou. U cesty se stařec choulí: „Obdaruj mě almužnou!“ „Co ti dám, můj br...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...