Milování láska a sex teen

  ....přístup k ochraně a zodpovědnosti končí u dívek  
Několik poznámek k situaci milování a lásek teen v Evropě
Výzkum ukázal, že skoro polovina mladých lidí při přípravě na schůzku věnuje pozornost spíše úpravě zevnějšku před přípravou antikoncepce.
Nechráněný sex je mezi mladými lidmi na vzestupu. Nebezpečný trend odhalil celosvětový výzkum připravený k letošnímu Světovému dni antikoncepce, který připadá na 26. září. Typický evropský teenager začíná se sexem v 16 letech. 56 procent si myslí, že jsou o antikoncepci dobře informovaní, přesto více než třetina mladistvých přiznala, že při sexu s novým partnerem nepoužila žádnou antikoncepci. Výsledky výzkumu jsou varovné především proto, že na celém světě je až jedna třetina z 205 milionů těhotenství ročně neplánovaných.
Přes 80 procent Evropanů si uvědomuje, že je třeba antikoncepci zajistit. Vždyť 28 procent mladých Evropanů zná ve svém okolí někoho, kdo neplánovaně otěhotněl.

Jenže stejné množství věří tomu, že přerušovaná soulož je účinná metoda, jak těhotenství zabránit. Situace se nezlepšuje ani v Česku. Průměrný počet 2 200 interrupcí dívek mezi 15 a 19 lety se za posledních pět let nepodařilo snížit.
Je tu i další problém, riziko pohlavních nemocí. Čím víc je rozšířená hormonální antikoncepce, tím méně se totiž používají kondomy. Obecně česká populace v používání kondomů je na úrovni poloviční toho, co by bylo zapotřebí pro účinnou prevenci HIV a jiných pohlavních nemocí.

Výzkum ukázal, že skoro polovina mladých lidí při přípravě na schůzku věnuje pozornost spíše úpravě zevnějšku před přípravou antikoncepce.
Výzkum také odhalil, že přes třetinu lidí v Turecku si myslí, že sprcha po sexu může zabránit neplánovanému těhotenství. Nebo že každý pátý člověk ve Velké Británii a Norsku nepoužil antikoncepci, protože byl opilý.

Poznámka: mládí je nevybouřené, jak se zpívá v písničce a nerado se omezuje. Zvlášť dobře zábrany odblokuje alkohol, tedy rum, vodka nebo euforie po kombinaci pití...o drogách se nezmiňuji.
Mladí jsou informováni a dobře znají i veškeré porno, co na webu je a je ho opravdu hodně. Ale nemějme starost, každé mládí něco řeší a odmítá se poučit rodiči (nezvládají to).
 Informací ovšem mají dostatek, dívky mají přístup k ochraně a zodpovědnost je konečná u nich (u dívek a žen obecně)


Oblíbené příspěvky

MENU:

O nejvyšším dobru a zlu Sociální sítě Tenkrát na východě Dies irae Svoboda Ze smetiště internetu Den boje za svobodu a demokracii Vesele do života Příroda Videa Základ poznání czaktualne Kariera Můj pohled na svět Životospráva komentáře úvahy Historie Fotografie Události ve světě Analogie Dobrý vtip Evergreen Internetové smetiště Radujme se Ukrajina Válka Peníze Sametová revoluce internet CZportal Debaty a názory Facebook Google Láska ZIMA Za vaši a naši svobodu Amerika Analýza BonaFides Humor Islám Pověz mi co jíš... Počítače Notebooky Teroristé Trpajzlíci Zdraví a nemoc teen song's Cestování Fejeton Komunitní sítě Nemoci lidské News Novinky Názory Prezident Události na internetu Aktuální info Cicero Etické a humánní principy Horské panorama Hypertense Karel Kryl Osud Politika Psychopatologie Předjaří Příběhy Speed Rock Tenkrát na Západě Věda a svět Člověk a Nemoc Řecko Život na dlani Afrika Anděl Boží Muka Brilianty Cestování. Moře Cicero O stáří Civilizace Diamanty Diktatura Drahé kameny Evropa Evropská unie Hledání Hledání na internetu Izrael Jan Werich Kaddafi Korsika Legendy taneční hudby Les Lyžování Lékař Lékaři a vědci Martinské Holé Moudro Moudrost věků O víře Pitná voda a jiné nápoje Pohádka Pohádky Počasí Rusko a zlo Santorini Selský rozum Seneca Socialismus Srdce ze skla Teen Terra incognita The ultimate western Vitaminy Vánoce Zimní sporty český folklor a tance Škola 1968 ABBA Accordeon Agáta Alphaville Andrej Kiska Anna Kurnikova Anna Netrebko Atavismus Bajka o mravenci a cikádě Basshunter Blondie Bonnie Tyler Brandi Carlile Bubáci Bylinky Básník zpěvák a genius doby Christina Aquilera Diskuze Dobromysl obecná Domov Drozd zpěvný Dvorak From the New World Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Exekutor v česku Fauna Forever Young Gigliola Cinquetti Harlej Hlad Homeless Houby Hroznové víno Imunita kojení a spánek Italie Kamenný most Kačaba Kelly Family Killing Me Softly Kobane Koně Krokonoše Kuras Káva La Marseillaise Lékař a bylinky Manipulace Marie Rottrová Markéta Šichtařová Mince Mireille Mtahieu Mobbing Monitorovací přístroje Montgomery Jižní eskadrona Moonlight Shadow Moře Mustafa Kemal Atatürk Máj O Honzovi O dobrodiních Ochratoxiny Ovar Ovoce Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz Placebo efekt Podnikání Podzim Povodně Prodavač a zákazník Psychózy Ptáci Přednosti stáří Přítel rodiny Rady a tipy Relax Roberta Flack Rostou Rumzeiss Rušičky Sestry Allanovy Smetana Sokrates Spánek Stoicismus Strach Suzi Quatro Swing Symphony no. 9 Tanky a Ukrajina Tenis The Beach Boys Time in The West Tomáš Halík U řeky Urska Zolnir Slovenia Judo Učitel Velký švýcarský salašnický pes Verše Vlasta Burian Volkswagen Václav Havel WCstory When I Fall In Love Wimbledon Zahrady Zelené Zemanta Zlato Zlato a investice internetové úložiště kávovar pirátství Úvod Úzkost Šmejdi Švejk Židovské

Vybraný příspěvek

Ptáci v přírodě. Drozd zpěvný. Příroda, Ptáci, Zahrady

Drozd zpěvný  Svatý Martin na svém koni jede cestou mrazivou. U cesty se stařec choulí: „Obdaruj mě almužnou!“ „Co ti dám, můj br...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...