O nejvyšším dobru a zlu

Slunce zapadá do temnot světa
Základní podstatou světové politiky je rozeznat různé stupně zla. Paralelně probíhající války v muslimském jsou svou podstatou jsou mnohokrát méně nebezpečné než konflikt na východě Ukrajiny.

Muslimské země nemají vlastní vědecký a průmyslový potenciál, který by jim dovolil hrát první housle.
Čína, i když je hospodářským gigantem, dobře zná své místo ve světě a rozhodně neusiluje o ztrátu svého globálního trhu.Naopak Rusko, i když je v drtivé většině hodnot na úrovni zaostalých zemí, závislé pouze na vývozu surovin jako země třetího světa, má neustálou snahu dokazovat, že je mocností. Bezprecedentní útok který vede na Ukrajinu která odmítla vlézt do ruského chomoutu jménem Euroasijská unie musí svobodný svět tvrdě odmítnout. Relativismus zemí svobodného světa pouze posiluje megalomanské choutky ruského diktátora, který slušnost a diplomatické jednání považuje za slabost. 

Žádný stát moderního světa nevyvraždil tolik svých občanů a obyvatel obsazených území jako Rusko. 
Tam kam vstoupili Rusové, ať v carských či sovětských nebo ruských uniformách došlo k úpadku, rozpadu morálních hodnot a destrukci společnosti. Jednou z největších chyb historie bylo prohlášení Winstona Churchilla o pomoci Sovětskému svazu napadeného Německem. Tím ruský zločinecký sytém fakticky legitimizoval a důsledky přijetí Ruska mezi spojence musíme řešit dodnes. Místo aby byla válka mezi nacistickým Německem a Sovětským svazem byla chápána jako boj dvou gangsterských systémů, byl jednom z nich a to tomu horšímu, udělen pardon.
   Svobodný svět se bez ohledu na případné hospodářské ztráty, které jsou ovšem přeháněné, musí vymezit proti ruské říši zla.
 Zbytek za něj udělá nízká ruská porodnost, alkoholismus a příliv všemožných asijských přistěhovalců. Myslím, že je nejvyšší čas spustit opět železnou oponu a to na rusko-ukrajinské hranici. (Jindřich Čech - sociální sítě FB)

Antonín Dvořák Symphony No.9 The New World 
Nádherný zážitek, skvělý přednes dirigent Herbert von Karajan. 

  Pro novou energii a tonizaci synapsí soustřeďte se na krásu hudby.

Oblíbené příspěvky

MENU:

O nejvyšším dobru a zlu Sociální sítě Tenkrát na východě Dies irae Svoboda Ze smetiště internetu Den boje za svobodu a demokracii Vesele do života Příroda Videa Základ poznání czaktualne Kariera Můj pohled na svět Životospráva komentáře úvahy Historie Fotografie Události ve světě Analogie Dobrý vtip Evergreen Internetové smetiště Radujme se Ukrajina Válka Peníze Sametová revoluce internet CZportal Debaty a názory Facebook Google Láska ZIMA Za vaši a naši svobodu Amerika Analýza BonaFides Humor Islám Pověz mi co jíš... Počítače Notebooky Teroristé Trpajzlíci Zdraví a nemoc teen song's Cestování Fejeton Komunitní sítě Nemoci lidské News Novinky Názory Prezident Události na internetu Aktuální info Cicero Etické a humánní principy Horské panorama Hypertense Karel Kryl Osud Politika Psychopatologie Předjaří Příběhy Speed Rock Tenkrát na Západě Věda a svět Člověk a Nemoc Řecko Život na dlani Afrika Anděl Boží Muka Brilianty Cestování. Moře Cicero O stáří Civilizace Diamanty Diktatura Drahé kameny Evropa Evropská unie Hledání Hledání na internetu Izrael Jan Werich Kaddafi Korsika Legendy taneční hudby Les Lyžování Lékař Lékaři a vědci Martinské Holé Moudro Moudrost věků O víře Pitná voda a jiné nápoje Pohádka Pohádky Počasí Rusko a zlo Santorini Selský rozum Seneca Socialismus Srdce ze skla Teen Terra incognita The ultimate western Vitaminy Vánoce Zimní sporty český folklor a tance Škola 1968 ABBA Accordeon Agáta Alphaville Andrej Kiska Anna Kurnikova Anna Netrebko Atavismus Bajka o mravenci a cikádě Basshunter Blondie Bonnie Tyler Brandi Carlile Bubáci Bylinky Básník zpěvák a genius doby Christina Aquilera Diskuze Dobromysl obecná Domov Drozd zpěvný Dvorak From the New World Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Exekutor v česku Fauna Forever Young Gigliola Cinquetti Harlej Hlad Homeless Houby Hroznové víno Imunita kojení a spánek Italie Kamenný most Kačaba Kelly Family Killing Me Softly Kobane Koně Krokonoše Kuras Káva La Marseillaise Lékař a bylinky Manipulace Marie Rottrová Markéta Šichtařová Mince Mireille Mtahieu Mobbing Monitorovací přístroje Montgomery Jižní eskadrona Moonlight Shadow Moře Mustafa Kemal Atatürk Máj O Honzovi O dobrodiních Ochratoxiny Ovar Ovoce Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz Placebo efekt Podnikání Podzim Povodně Prodavač a zákazník Psychózy Ptáci Přednosti stáří Přítel rodiny Rady a tipy Relax Roberta Flack Rostou Rumzeiss Rušičky Sestry Allanovy Smetana Sokrates Spánek Stoicismus Strach Suzi Quatro Swing Symphony no. 9 Tanky a Ukrajina Tenis The Beach Boys Time in The West Tomáš Halík U řeky Urska Zolnir Slovenia Judo Učitel Velký švýcarský salašnický pes Verše Vlasta Burian Volkswagen Václav Havel WCstory When I Fall In Love Wimbledon Zahrady Zelené Zemanta Zlato Zlato a investice internetové úložiště kávovar pirátství Úvod Úzkost Šmejdi Švejk Židovské

Vybraný příspěvek

Ptáci v přírodě. Drozd zpěvný. Příroda, Ptáci, Zahrady

Drozd zpěvný  Svatý Martin na svém koni jede cestou mrazivou. U cesty se stařec choulí: „Obdaruj mě almužnou!“ „Co ti dám, můj br...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...