Můj pohled na svět. Nemohu pane Štětino s vámi souhlasit, příspěvek který sdílíte je nekorektní, lživý a zavádějící... a odpovídám takto:

Cestování Isfahan, IRAN Bubáci.
Nemohu pane Štětino s vámi souhlasit, příspěvek který sdílíte je nekorektní, lživý a zavádějící... a odpovídám takto:

1. Muslim je stoupenec vysoce agresivního náboženství, který svou věroukou udržuje myšlení svých stoupenců v hlubokém středověku. Nebo snad pokládáte barbarské tresty jako je ukamenování, bičování a stětí za přijatelné? Považujete postavení žen v islámském světě za přijatelné?
 2. Lidé prchající před válku jsou sice lidé i když vypadají divně ale je s podivem, že se svých souvěrců neujmou sousední bohaté státy se stejnými kulturními zvyky např. Saudská Arábie.
3. Islámský stát Turecko násilně odehnalo uprchlíky od svých hranic a o jejich další osud se nestará... a je to snad naše povinnost? Vzhledem k neustále zvyšujícímu se počtu obyvatel země, jsou války a jiná neštěstí nyní i v minulosti zcela přirozeným regulátorem růstu populace. V každé učebnici biologie si lze přečíst jak končí přemnožené druhy.
 4. Miliarda muslimů na zemi může být jakákoli, je to jejich právo ale výhradně na svém území. Ovšem probíhající války a jejich forma, terorismus a jeho masová podpora poněkud zpochybňují jejich mírumilovnost a sympatie ke kulturním hodnotám západu.
 5. Tisíce uprchlíků kteří překročili Středozemní moře jsou hordy které snadno mohou rozvrátit křehké sociální poměry zvláště v nedospělém českém prostředí. Možná někteří nevyužívají náš sociální systém ale snadno se můžeme přesvědčit každý večer na Václaváku proč. Ti ubozí černoušci jsou totiž největšími prodavači drog.
6. Možná že většina cizinců u nás pracuje a platí sociální pojištění ale máme dosti početnou skupinu nezaměstnaných kterým tito přistěhovalci vlastně berou práci.
7. Stačí jen málo, aby se Turci, Egypťané, Maročané, Tunisané, Emiráťané, mnoho Indů nebo Indonésané stali našimi úhlavními nepřáteli a vrahy. I to zmiňované moderní Turecko jehož zakladatel Mustafa Kemal byl nepřítel islámu a mluvil o něm jako o odporném a zavrženíhodném náboženství, se dnes přiklonilo více k islámu a je podporovatelem různých násilnických islámských frakcí. Stačil by jen nějaký ortodoxnější představitel a jakákoli islámská země s radostí vyhlásí veřejně džihád, který dosud probíhá jen utajovaně.
Zmiňovaní Indové jsou muslimy jen v nepatrné menšině a bývá zvykem kdysi muslimskou část indického impéria pod britskou vládou nazývat Pakistánem, jak je ostatně jeho oficiální název. Tyto země drží na uzdě pouze skutečnost, že nemají žádné opravdové vlastní průmyslové zázemí a jsou plně odkázány na technickou produkci západu.
8. Sto tisíc lidí, kteří v EU hledají pomoc, je nepatrný zlomek populace EU ale jsou v drtivé většině nekvalifikovaní a jak je vidět z mnoha případů, např. Francie jsou automaticky podhoubím kriminálních činů. Nelze ani ignorovat skutečnost, že jsou také vážným zdravotním rizikem a jejich léčba jde na úkor místních plátců zdravotního pojištění. V cílových městech západu tito přistěhovalci vytváří gheta a jsou zcela závislí na sociálních dávkách. Jak může nějaká vláda vyžadovat od svých občanů občanskou disciplinu a loajalitu k systému když tito přistěhovalci takové občanské povinnosti zhusta ignorují.
9. Muslimové v Evropě žijí už 1300 let a byla období, kdy ovládali značnou její část. Ano ovládali, protože je islám agresivní náboženství a muslimové vedli proti Evropě dobyvačné války. Naši předkové se museli po kolena brodit v krvi aby tuto expanzi zastavili a zachovali západní hodnoty na svém území. Ještě v první polovině 19. stol. severoafričtí piráti unášeli do dosti krutého otroctví desetitisíce evropanů jejichž osud, zvláště žen, byl tragický. Až obsazení Alžíru Francií tomu učinilo přítrž. Turecké vraždění obyvatel Evropy je, jak se zdá zapomenuto.
 10. Být humanistou není žádná povinnost, zvláště v případě kdy se jedná o příslušníky etnik s naprosto odlišnými kulturními zvyky nepřátelskými naší kultuře. Pokřik všech zastánců multikulti že se jedná o rasismus, fašizmus a podobně je třeba odmítnout. Segregace ve společnosti a v etnickém či národním soužití je jak nám vývoj ukazuje naprostá nutnost. Můžeme samozřejmě provozovat nějaké zdvořilostní styky, nikdo nemá právo ponižovat někoho kvůli jeho barvě či původu ale také nemůže mít povinnost brát cizí problémy na svá bedra.

Pokud pane Štětino někoho, kdo nevyznává vaše názory posíláte na okraj společnosti, zcela ignorujete fakt, že každý má právo se rozhodovat tak jak uzná za vhodné. Já sám bych nikdy o pomoc nikoho nežádal, nevyžádanou nepřijal a rozhodnutí jestli někomu pomohu je pouze moje rozhodnutí a nikoli nějaká společenská povinnost.
Osobně si myslím, že uprchlická vlna je pouze obrovský kšeft pro spoustu "humanitárních" organizací které tak pumpují veřejné peníze ve svůj prospěch. Ještě žádný z těchto multikulti spolků nezveřejnil fakt, že z peněz vydaných na "humanitární" pomoc si pro svoji potřebu ponechávají 60%. Proto je toto stěhování národů hlavně organizováno....


Jindřich Čech, sociální sítě FB


Oblíbené příspěvky

MENU:

O nejvyšším dobru a zlu Sociální sítě Tenkrát na východě Dies irae Svoboda Ze smetiště internetu Den boje za svobodu a demokracii Vesele do života Příroda Videa Základ poznání czaktualne Kariera Můj pohled na svět Životospráva komentáře úvahy Historie Fotografie Události ve světě Analogie Dobrý vtip Evergreen Internetové smetiště Radujme se Ukrajina Válka Peníze Sametová revoluce internet CZportal Debaty a názory Facebook Google Láska ZIMA Za vaši a naši svobodu Amerika Analýza BonaFides Humor Islám Pověz mi co jíš... Počítače Notebooky Teroristé Trpajzlíci Zdraví a nemoc teen song's Cestování Fejeton Komunitní sítě Nemoci lidské News Novinky Názory Prezident Události na internetu Aktuální info Cicero Etické a humánní principy Horské panorama Hypertense Karel Kryl Osud Politika Psychopatologie Předjaří Příběhy Speed Rock Tenkrát na Západě Věda a svět Člověk a Nemoc Řecko Život na dlani Afrika Anděl Boží Muka Brilianty Cestování. Moře Cicero O stáří Civilizace Diamanty Diktatura Drahé kameny Evropa Evropská unie Hledání Hledání na internetu Izrael Jan Werich Kaddafi Korsika Legendy taneční hudby Les Lyžování Lékař Lékaři a vědci Martinské Holé Moudro Moudrost věků O víře Pitná voda a jiné nápoje Pohádka Pohádky Počasí Rusko a zlo Santorini Selský rozum Seneca Socialismus Srdce ze skla Teen Terra incognita The ultimate western Vitaminy Vánoce Zimní sporty český folklor a tance Škola 1968 ABBA Accordeon Agáta Alphaville Andrej Kiska Anna Kurnikova Anna Netrebko Atavismus Bajka o mravenci a cikádě Basshunter Blondie Bonnie Tyler Brandi Carlile Bubáci Bylinky Básník zpěvák a genius doby Christina Aquilera Diskuze Dobromysl obecná Domov Drozd zpěvný Dvorak From the New World Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Exekutor v česku Fauna Forever Young Gigliola Cinquetti Harlej Hlad Homeless Houby Hroznové víno Imunita kojení a spánek Italie Kamenný most Kačaba Kelly Family Killing Me Softly Kobane Koně Krokonoše Kuras Káva La Marseillaise Lékař a bylinky Manipulace Marie Rottrová Markéta Šichtařová Mince Mireille Mtahieu Mobbing Monitorovací přístroje Montgomery Jižní eskadrona Moonlight Shadow Moře Mustafa Kemal Atatürk Máj O Honzovi O dobrodiních Ochratoxiny Ovar Ovoce Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz Placebo efekt Podnikání Podzim Povodně Prodavač a zákazník Psychózy Ptáci Přednosti stáří Přítel rodiny Rady a tipy Relax Roberta Flack Rostou Rumzeiss Rušičky Sestry Allanovy Smetana Sokrates Spánek Stoicismus Strach Suzi Quatro Swing Symphony no. 9 Tanky a Ukrajina Tenis The Beach Boys Time in The West Tomáš Halík U řeky Urska Zolnir Slovenia Judo Učitel Velký švýcarský salašnický pes Verše Vlasta Burian Volkswagen Václav Havel WCstory When I Fall In Love Wimbledon Zahrady Zelené Zemanta Zlato Zlato a investice internetové úložiště kávovar pirátství Úvod Úzkost Šmejdi Švejk Židovské

Vybraný příspěvek

Ptáci v přírodě. Drozd zpěvný. Příroda, Ptáci, Zahrady

Drozd zpěvný  Svatý Martin na svém koni jede cestou mrazivou. U cesty se stařec choulí: „Obdaruj mě almužnou!“ „Co ti dám, můj br...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...