Terra incognita. Zemanta.

Přidat popisek
Každou minutu každého dne, 270.000 slov je napsána na Blogger.com
Miliony lidí po celém světě používající bloger, pochází ze zemí mimo Severní Ameriku . Země po USA? Brazílie, následuje Turecko, Španělsko, Kanada a Spojené království)
Nejoblíbenější sport pro naše bloggery? Fotbal (to je fotbal pro zbytek světa), tedy více než čtyřikrát větší než  jiný sport, baseball...

Jsme stále hledají nástroje k blogování jednodušší, a řada z nás na Blogger týmu se stali velkými fanoušky Zemanta. Zemanta je browser plug-in pro Firefox a IE, a je k dispozici jako bookmarklet pro Chrome a Safari. (Více informací zde, můžete si stáhnout verzi Zemanta zde.)

Funguje to takto: když psát svůj blog post v blogu, Zemanta otevírá sidebar vedle Blogger post editor. Poté, co jste napsali pár vět, Zemanta analyzuje slova v příspěvku, a navrhuje, obrázky a video, které jsou relevantní pro váš post, jedním kliknutím se do nich vloží svůj příspěvek. (Na snímku z Zemanta Flickr v této příspěvek byl vložen jen, že jedním kliknutím.)

Kromě Zemanta hledá slova / fráze, je obeznámen s, a usnadňuje spojení těchto slov, aby se adresy URL, ví. Věty se objevují bezprostředně pod post redaktora v Blogger, a kliknutím na ně se automaticky vytvoří odkazy Zemanta doporučuje. Ne více zvýraznění textu, kliknutím na "odkaz", vkládání URL - stačí kliknout na slovo, které chcete souvisí, a Zemanta rukojeti vytvoření odkazu - na webových stránkách, mapy, videa nebo obrázky.

Blogger Etikety jsou jednodušší pro použití s Zemanta taky: Zemanta automaticky navrhuje štítky pro vaše založené na textu, odesílání a vytváří štítky pro vás, pokud budete chtít. A konečně, "Poslední aktualizace" vám seznam blogu z jiných blogů píše o podobných tématech. Je to skvělý způsob, jak poznat stránek mluvit o podobných tématech, a pokud byste chtěli svou čtenáři těchto výrobcích pro další čtení, kliknutím na ně v sidebar vložky jako "Související čtení" odkazy ve spodní části vašeho post ( viz níže).

Pokud máte pár minut, následující video přezkoumání Blogger uživatele Zapojte SEO dělá dobrou práci zahrnující jak Zemanta pomáhá ušetřit čas a zároveň podpořit váš blog posts. Tento blog post doprovázející reivew je rovněž vhodné ke čtení.
K překladu Blogger.Buzz použit Translator Google a průběžně upraven překlad ručně.
Zdroj: stránka je testovací - očekávejte různé nedokonalosti na kterých se průběžně pracuje a TESTUJE !

MENU:

1968 ABBA Accordeon Afrika Agáta Aktuální info Alphaville Amerika Analogie Analýza Anděl Andrej Kiska Anna Kurnikova Anna Netrebko Atavismus Bajka o mravenci a cikádě Básník zpěvák a genius doby Basshunter Blondie BonaFides Bonnie Tyler Boží Muka Brandi Carlile Brilianty Bubáci Bylinky Cestování Cestování. Moře Cicero Cicero O stáří Civilizace czaktualne CZportal český folklor a tance Člověk a Nemoc Debaty a názory Den boje za svobodu a demokracii Diamanty Dies irae Diktatura Diskuze Dobromysl obecná Dobrý vtip Domov Drahé kameny Drozd zpěvný Dvorak From the New World Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Etické a humánní principy Evergreen Evropa Evropská unie Exekutor v česku Facebook Fauna Fejeton Forever Young Fotografie Gigliola Cinquetti Google Harlej Historie Hlad Hledání Hledání na internetu Homeless Horské panorama Houby Hroznové víno Humor Hypertense Christina Aquilera Imunita kojení a spánek internet Internetové smetiště internetové úložiště Islám Italie Izrael Jan Werich Kačaba Kaddafi Kamenný most Karel Kryl Kariera Káva kávovar Kelly Family Killing Me Softly Kobane komentáře úvahy Komunitní sítě Koně Korsika Krakonoš Krokonoše Kuras La Marseillaise Láska Legendy taneční hudby Lékař Lékař a bylinky Lékaři a vědci Les Léto Lyžování Máj Manipulace Marie Rottrová Markéta Šichtařová Martinské Holé Mince Mireille Mtahieu Mobbing Monitorovací přístroje Montgomery Jižní eskadrona Moonlight Shadow Moře Moudro Moudrost věků Můj pohled na svět Mustafa Kemal Atatürk Názory Nemoci lidské News Novinky O dobrodiních O Honzovi O nejvyšším dobru a zlu O víře Ochratoxiny Osud Ovar Ovoce Peníze Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz pirátství Pitná voda a jiné nápoje Placebo efekt Počasí Počítače Notebooky Podnikání Podzim Pohádka Pohádky Politika Pověz mi co jíš... Povodně Prezident Prodavač a zákazník Předjaří Přednosti stáří Příběhy Příroda Přítel rodiny Psychopatologie Psychózy Ptáci Radujme se Rady a tipy Relax Roberta Flack Rostou Rumzeiss Rusko a zlo Rušičky Řecko Sametová revoluce Santorini Selský rozum Seneca Sestry Allanovy Smetana Socialismus Sociální sítě Sokrates Sonata Arctica Spánek Speed Rock Srdce ze skla Stoicismus Strach Suzi Quatro Svoboda Swing Symphony no. 9 Škola Šmejdi Švejk Tanky a Ukrajina Teen teen song's Tenis Tenkrát na východě Tenkrát na Západě Teroristé Terra incognita The Beach Boys The ultimate western Time in The West Tomáš Halík Trpajzlíci U řeky Učitel Události na internetu Události ve světě Ukrajina Urska Zolnir Slovenia Judo Úvod Úzkost Václav Havel Válka Vánoce Věda a svět Velký švýcarský salašnický pes Verše Vesele do života Videa Vitaminy Vlasta Burian Volkswagen WCstory When I Fall In Love Wimbledon Za vaši a naši svobodu Zahrady Základ poznání Zdraví a nemoc Ze smetiště internetu Zelené Zemanta ZIMA Zimní sporty Zlato Zlato a investice Židovské Život na dlani Životospráva

Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

Ptáci v přírodě. Drozd zpěvný. Příroda, Ptáci, Zahrady

Drozd zpěvný  Svatý Martin na svém koni jede cestou mrazivou. U cesty se stařec choulí: „Obdaruj mě almužnou!“ „Co ti dám, můj br...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...