Učitelka jako vzor pro děti i národ český


Foto Mgr.Ladislava Zelenková

To je filuta poslankyně Ladislava Zelenková, ta to vyhmátla...google se může utrhnout ze řetězu jak webovou stránky zmíněné učitelky (vyznávající CSSD) promptně vyhledá. Bodeť by ne, když je na web upozorněno v článku iDnes.cz, který píše o tzv. vulgarismech pomocí denní prezentace školských vtipů na webu autorky soc.dem. A povedlo se, jsou opravdu jazykově surově čisté (no je to přece jazyk našich dětí, nebo ne?

Přirozeně mluví ty děti ve škole, jak jim ten zobák narostl. Víme všichni jak to je, děti kouří i chlastají...jako rodiče. Ne všichni, ale plebs je všude stejný. Prosťáčci dospělí jako děti neřesti neutají.

Co si z té situace odneseme? No přece sociální učitelka se zviditelnila parádně se vším komfortem (ovšem nevíme ty skutečné kvality učitele) my máme silné pochybnosti, ale nedivíme se, že děti ve školách jsou zpustlé, morální vzory a osobnosti v česku jsou spočítány na prstech. Spotřební druh českého člověka je poctivě vykopává z kola ven. Co ty inteligente (hrabě, doktore, profesore...) jsi přece slušný naivní blázen. Ne my filutové...přece jdeme za životní politickou kariérou tak jak umíme, nelez nám do cesty. Vtipy přesně v lidovém tónu k nám patří viďte (a když může tn.nova), proč my ne? 

V jednoho boha věřiti budeš! 

Jak jsou ty penízky pěkné, to je víc než sláva a víc než sex...

Ukázka ze stránky, která je slavná: (viz výše)

Ale tenhle vtip je ryze medicínský (z univerzity a lékařské fakulty) ty medici, jsou ale sprostý!?

Studenti medicíny mají přednášku o rozmnožování. Profesor vykládá: "... kupříkladu takový býk zvládne tento akt i třicetkrát za den.." Z první řady se ozve studentka: "Třicetkrát!? Mohl byste to prosím zopakovat, aby to slyšeli i ti, kteří sedí vzadu?" Přednášející tedy zopakuje hlasitěji: "Býk zvládá tento akt i třicetkrát za den." V poslední řadě se zvedne student: "Prosím Vás, a to ho připouštějí stále na tu stejnou krávu?" "Ne, to samozřejme ne, pokaždé na jinou," odpoví profesor. "A prosím, mohl byste to zopakovat, aby to slyšely i ty, které sedí v první řadě?"

MENU:

1968 ABBA Accordeon Afrika Agáta Aktuální info Alphaville Amerika Analogie Analýza Anděl Andrej Kiska Anna Kurnikova Anna Netrebko Atavismus Bajka o mravenci a cikádě Básník zpěvák a genius doby Basshunter Blondie BonaFides Bonnie Tyler Boží Muka Brandi Carlile Brilianty Bubáci Bylinky Cestování Cestování. Moře Cicero Cicero O stáří Civilizace czaktualne CZportal český folklor a tance Člověk a Nemoc Debaty a názory Den boje za svobodu a demokracii Diamanty Dies irae Diktatura Diskuze Dobromysl obecná Dobrý vtip Domov Drahé kameny Drozd zpěvný Dvorak From the New World Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Etické a humánní principy Evergreen Evropa Evropská unie Exekutor v česku Facebook Fauna Fejeton Forever Young Fotografie Gigliola Cinquetti Google Harlej Historie Hlad Hledání Hledání na internetu Homeless Horské panorama Houby Hroznové víno Humor Hypertense Christina Aquilera Imunita kojení a spánek internet Internetové smetiště internetové úložiště Islám Italie Izrael Jan Werich Kačaba Kaddafi Kamenný most Karel Kryl Kariera Káva kávovar Kelly Family Killing Me Softly Kobane komentáře úvahy Komunitní sítě Koně Korsika Krakonoš Krokonoše Kuras La Marseillaise Láska Legendy taneční hudby Lékař Lékař a bylinky Lékaři a vědci Les Léto Lyžování Máj Manipulace Marie Rottrová Markéta Šichtařová Martinské Holé Mince Mireille Mtahieu Mobbing Monitorovací přístroje Montgomery Jižní eskadrona Moonlight Shadow Moře Moudro Moudrost věků Můj pohled na svět Mustafa Kemal Atatürk Názory Nemoci lidské News Novinky O dobrodiních O Honzovi O nejvyšším dobru a zlu O víře Ochratoxiny Osud Ovar Ovoce Peníze Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz pirátství Pitná voda a jiné nápoje Placebo efekt Počasí Počítače Notebooky Podnikání Podzim Pohádka Pohádky Politika Pověz mi co jíš... Povodně Prezident Prodavač a zákazník Předjaří Přednosti stáří Příběhy Příroda Přítel rodiny Psychopatologie Psychózy Ptáci Radujme se Rady a tipy Relax Roberta Flack Rostou Rumzeiss Rusko a zlo Rušičky Řecko Sametová revoluce Santorini Selský rozum Seneca Sestry Allanovy Smetana Socialismus Sociální sítě Sokrates Sonata Arctica Spánek Speed Rock Srdce ze skla Stoicismus Strach Suzi Quatro Svoboda Swing Symphony no. 9 Škola Šmejdi Švejk Tanky a Ukrajina Teen teen song's Tenis Tenkrát na východě Tenkrát na Západě Teroristé Terra incognita The Beach Boys The ultimate western Time in The West Tomáš Halík Trpajzlíci U řeky Učitel Události na internetu Události ve světě Ukrajina Urska Zolnir Slovenia Judo Úvod Úzkost Václav Havel Válka Vánoce Věda a svět Velký švýcarský salašnický pes Verše Vesele do života Videa Vitaminy Vlasta Burian Volkswagen WCstory When I Fall In Love Wimbledon Za vaši a naši svobodu Zahrady Základ poznání Zdraví a nemoc Ze smetiště internetu Zelené Zemanta ZIMA Zimní sporty Zlato Zlato a investice Židovské Život na dlani Životospráva

Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

Ptáci v přírodě. Drozd zpěvný. Příroda, Ptáci, Zahrady

Drozd zpěvný  Svatý Martin na svém koni jede cestou mrazivou. U cesty se stařec choulí: „Obdaruj mě almužnou!“ „Co ti dám, můj br...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...