Můj pohled na svět. Nemohu pane Štětino s vámi souhlasit, příspěvek který sdílíte je nekorektní, lživý a zavádějící... a odpovídám takto:

Cestování Isfahan, IRAN Bubáci.
Nemohu pane Štětino s vámi souhlasit, příspěvek který sdílíte je nekorektní, lživý a zavádějící... a odpovídám takto:

1. Muslim je stoupenec vysoce agresivního náboženství, který svou věroukou udržuje myšlení svých stoupenců v hlubokém středověku. Nebo snad pokládáte barbarské tresty jako je ukamenování, bičování a stětí za přijatelné? Považujete postavení žen v islámském světě za přijatelné?
 2. Lidé prchající před válku jsou sice lidé i když vypadají divně ale je s podivem, že se svých souvěrců neujmou sousední bohaté státy se stejnými kulturními zvyky např. Saudská Arábie.
3. Islámský stát Turecko násilně odehnalo uprchlíky od svých hranic a o jejich další osud se nestará... a je to snad naše povinnost? Vzhledem k neustále zvyšujícímu se počtu obyvatel země, jsou války a jiná neštěstí nyní i v minulosti zcela přirozeným regulátorem růstu populace. V každé učebnici biologie si lze přečíst jak končí přemnožené druhy.
 4. Miliarda muslimů na zemi může být jakákoli, je to jejich právo ale výhradně na svém území. Ovšem probíhající války a jejich forma, terorismus a jeho masová podpora poněkud zpochybňují jejich mírumilovnost a sympatie ke kulturním hodnotám západu.
 5. Tisíce uprchlíků kteří překročili Středozemní moře jsou hordy které snadno mohou rozvrátit křehké sociální poměry zvláště v nedospělém českém prostředí. Možná někteří nevyužívají náš sociální systém ale snadno se můžeme přesvědčit každý večer na Václaváku proč. Ti ubozí černoušci jsou totiž největšími prodavači drog.
6. Možná že většina cizinců u nás pracuje a platí sociální pojištění ale máme dosti početnou skupinu nezaměstnaných kterým tito přistěhovalci vlastně berou práci.
7. Stačí jen málo, aby se Turci, Egypťané, Maročané, Tunisané, Emiráťané, mnoho Indů nebo Indonésané stali našimi úhlavními nepřáteli a vrahy. I to zmiňované moderní Turecko jehož zakladatel Mustafa Kemal byl nepřítel islámu a mluvil o něm jako o odporném a zavrženíhodném náboženství, se dnes přiklonilo více k islámu a je podporovatelem různých násilnických islámských frakcí. Stačil by jen nějaký ortodoxnější představitel a jakákoli islámská země s radostí vyhlásí veřejně džihád, který dosud probíhá jen utajovaně.
Zmiňovaní Indové jsou muslimy jen v nepatrné menšině a bývá zvykem kdysi muslimskou část indického impéria pod britskou vládou nazývat Pakistánem, jak je ostatně jeho oficiální název. Tyto země drží na uzdě pouze skutečnost, že nemají žádné opravdové vlastní průmyslové zázemí a jsou plně odkázány na technickou produkci západu.
8. Sto tisíc lidí, kteří v EU hledají pomoc, je nepatrný zlomek populace EU ale jsou v drtivé většině nekvalifikovaní a jak je vidět z mnoha případů, např. Francie jsou automaticky podhoubím kriminálních činů. Nelze ani ignorovat skutečnost, že jsou také vážným zdravotním rizikem a jejich léčba jde na úkor místních plátců zdravotního pojištění. V cílových městech západu tito přistěhovalci vytváří gheta a jsou zcela závislí na sociálních dávkách. Jak může nějaká vláda vyžadovat od svých občanů občanskou disciplinu a loajalitu k systému když tito přistěhovalci takové občanské povinnosti zhusta ignorují.
9. Muslimové v Evropě žijí už 1300 let a byla období, kdy ovládali značnou její část. Ano ovládali, protože je islám agresivní náboženství a muslimové vedli proti Evropě dobyvačné války. Naši předkové se museli po kolena brodit v krvi aby tuto expanzi zastavili a zachovali západní hodnoty na svém území. Ještě v první polovině 19. stol. severoafričtí piráti unášeli do dosti krutého otroctví desetitisíce evropanů jejichž osud, zvláště žen, byl tragický. Až obsazení Alžíru Francií tomu učinilo přítrž. Turecké vraždění obyvatel Evropy je, jak se zdá zapomenuto.
 10. Být humanistou není žádná povinnost, zvláště v případě kdy se jedná o příslušníky etnik s naprosto odlišnými kulturními zvyky nepřátelskými naší kultuře. Pokřik všech zastánců multikulti že se jedná o rasismus, fašizmus a podobně je třeba odmítnout. Segregace ve společnosti a v etnickém či národním soužití je jak nám vývoj ukazuje naprostá nutnost. Můžeme samozřejmě provozovat nějaké zdvořilostní styky, nikdo nemá právo ponižovat někoho kvůli jeho barvě či původu ale také nemůže mít povinnost brát cizí problémy na svá bedra.

Pokud pane Štětino někoho, kdo nevyznává vaše názory posíláte na okraj společnosti, zcela ignorujete fakt, že každý má právo se rozhodovat tak jak uzná za vhodné. Já sám bych nikdy o pomoc nikoho nežádal, nevyžádanou nepřijal a rozhodnutí jestli někomu pomohu je pouze moje rozhodnutí a nikoli nějaká společenská povinnost.
Osobně si myslím, že uprchlická vlna je pouze obrovský kšeft pro spoustu "humanitárních" organizací které tak pumpují veřejné peníze ve svůj prospěch. Ještě žádný z těchto multikulti spolků nezveřejnil fakt, že z peněz vydaných na "humanitární" pomoc si pro svoji potřebu ponechávají 60%. Proto je toto stěhování národů hlavně organizováno....


Jindřich Čech, sociální sítě FB


MENU:

1968 ABBA Accordeon Afrika Agáta Aktuální info Alphaville Amerika Analogie Analýza Anděl Andrej Kiska Anna Kurnikova Anna Netrebko Atavismus Bajka o mravenci a cikádě Básník zpěvák a genius doby Basshunter Blondie BonaFides Bonnie Tyler Boží Muka Brandi Carlile Brilianty Bubáci Bylinky Cestování Cestování. Moře Cicero Cicero O stáří Civilizace czaktualne CZportal český folklor a tance Člověk a Nemoc Debaty a názory Den boje za svobodu a demokracii Diamanty Dies irae Diktatura Diskuze Dobromysl obecná Dobrý vtip Domov Drahé kameny Drozd zpěvný Dvorak From the New World Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Etické a humánní principy Evergreen Evropa Evropská unie Exekutor v česku Facebook Fauna Fejeton Forever Young Fotografie Gigliola Cinquetti Google Harlej Historie Hlad Hledání Hledání na internetu Homeless Horské panorama Houby Hroznové víno Humor Hypertense Christina Aquilera Imunita kojení a spánek internet Internetové smetiště internetové úložiště Islám Italie Izrael Jan Werich Kačaba Kaddafi Kamenný most Karel Kryl Kariera Káva kávovar Kelly Family Killing Me Softly Kobane komentáře úvahy Komunitní sítě Koně Korsika Krakonoš Krokonoše Kuras La Marseillaise Láska Legendy taneční hudby Lékař Lékař a bylinky Lékaři a vědci Les Léto Lyžování Máj Manipulace Marie Rottrová Markéta Šichtařová Martinské Holé Mince Mireille Mtahieu Mobbing Monitorovací přístroje Montgomery Jižní eskadrona Moonlight Shadow Moře Moudro Moudrost věků Můj pohled na svět Mustafa Kemal Atatürk Názory Nemoci lidské News Novinky O dobrodiních O Honzovi O nejvyšším dobru a zlu O víře Ochratoxiny Osud Ovar Ovoce Peníze Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz pirátství Pitná voda a jiné nápoje Placebo efekt Počasí Počítače Notebooky Podnikání Podzim Pohádka Pohádky Politika Pověz mi co jíš... Povodně Prezident Prodavač a zákazník Předjaří Přednosti stáří Příběhy Příroda Přítel rodiny Psychopatologie Psychózy Ptáci Radujme se Rady a tipy Relax Roberta Flack Rostou Rumzeiss Rusko a zlo Rušičky Řecko Sametová revoluce Santorini Selský rozum Seneca Sestry Allanovy Smetana Socialismus Sociální sítě Sokrates Sonata Arctica Spánek Speed Rock Srdce ze skla Stoicismus Strach Suzi Quatro Svoboda Swing Symphony no. 9 Škola Šmejdi Švejk Tanky a Ukrajina Teen teen song's Tenis Tenkrát na východě Tenkrát na Západě Teroristé Terra incognita The Beach Boys The ultimate western Time in The West Tomáš Halík Trpajzlíci U řeky Učitel Události na internetu Události ve světě Ukrajina Urska Zolnir Slovenia Judo Úvod Úzkost Václav Havel Válka Vánoce Věda a svět Velký švýcarský salašnický pes Verše Vesele do života Videa Vitaminy Vlasta Burian Volkswagen WCstory When I Fall In Love Wimbledon Za vaši a naši svobodu Zahrady Základ poznání Zdraví a nemoc Ze smetiště internetu Zelené Zemanta ZIMA Zimní sporty Zlato Zlato a investice Židovské Život na dlani Životospráva

Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

Ptáci v přírodě. Drozd zpěvný. Příroda, Ptáci, Zahrady

Drozd zpěvný  Svatý Martin na svém koni jede cestou mrazivou. U cesty se stařec choulí: „Obdaruj mě almužnou!“ „Co ti dám, můj br...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...