CO UMÍ LÁSKA NEBOLI CHODIL JSEM S JEDNOU HOLKOU...

LÁSKA NA LAVIČCE

CHODIL JSEM S JEDNOU HOLKOUChodil jsem 3 roky s jednou holkou moc jsme se milovali, chyby jsme měli oba, ale kdo je nemá. Po 2.5 letech nám to začalo jí od deseti k pěti, hádky atd. Nakonec jsem jí řekl, že už nemůžu snášet její "nervy"měla silně ve zvyku chytnout"nerva"a být uplně k nevydržení kousala mě štípala atd. Kolikrát to bylo jen z hloupostí většinou to končilo tak že se to zametlo pod práh a jako by se nic nestalo.


Párkrát jsem jí i kvuli tomu brecel, jak už nemůžu dál z toho jak se chová, ale věděl jsem že mě mě miluje a já jí miloval moc na tolik abych jí opustil nakonec ale jsem jí řekl sbohem...Ale asi jsem to spíš myslel tak že pauza bude jedině k dobru...a co se nestalo o 14dní dýl se vyspala s jejím bývalým a za mnou chodila jak by se chtěla moc vrátit atd. Kdyby se kluk te sve holce nepriznal zrejme bych s ní byl ale poslal jsem jí k čertu odjel sam do itálie, kam jsme jezdili spolu a užil jsem si tam s jednou holkou docela mi to pomohlo.


Jenže po návratu až se věci uklidnily za mnou začala chodit a skončily jsme kde? V posteli...Chtěla abych se k ní vrátil ale já věděl co umí a měl jsem hrdost,protože když jí stačí 14dní na to aby něco takového udělala nestojí za nic...Vim,že jsem udělal dobře sem tam jsme se po dobu 2 měsícu viděli ale pak mi dala asi tu největší facku kterou nevim jestli ustojim...Začala mě rozebírat s mým kámošem kterého neznala nijak zvlášt a samozřejmě "kamarád" v tom stylu že rád říká věci které holky chtějí slyšet zkrátka děvkař ak jí řekl pár věcí co jsme si spolu říkali jen mezi sebou auž z nich byli velcí kamarádi včera jsem se dozvědě,že u něj byla a pravděpodobně s ním spala!

Vždy jsme si říkali nikdy by jsme si to neudělali, protože jsme věděli co láska umí. Včera jsem si ho vytáhl ven a serval jsem se sním, on má mimochodem také holku , pak tam přiběhla moje bývalá a začali do mě hustit . Byl to ten poslední okamžik který jsem si v životě přál, koukat oboum do očí jak stojí proti mě myslel jsem že mi bouchne srdce. Ona má sice tvrzení že nic že mě moc miluje ale já už věděl koho jsem to měl tři roky. Měl jsem ne nemilující holku, ale člověka intrikářského, vždy dostal co chtěl.,Připadám si jako v psycho thrileru, protože, když ona udělala někdy scénu, podala to tak že ona nic a kdyby chtěla udělá komukoliv ze života peklo.Vim,,že jsem to měl zjistit dřív ale myslel jsem že se změní věc,která je uvnitř ní a se kterou se narodila.Dnes vim,že jsem si vybral špatně a prožívám nepředstavitelnou bolest a lituji že jsem se někdy do takového typu holky zamiloval.

TAK JDE ŽIVOT

Oblíbené příspěvky

RUBRIKY a MENU:

1968 ABBA Accordeon Afrika Agáta Aktuální info Alphaville Amerika Analogie Analýza Anděl Andrej Kiska Anna Kurnikova Anna Netrebko Atavismus Bajka o mravenci a cikádě Básník zpěvák a genius doby Basshunter Blondie BonaFides Bonnie Tyler Boží Muka Brandi Carlile Brilianty Bubáci Bylinky Cestování Cestování. Moře Cicero Cicero O stáří Civilizace czaktualne CZportal český folklor a tance Člověk a Nemoc Debaty a názory Den boje za svobodu a demokracii Diamanty Dies irae Diktatura Diskuze Dobromysl obecná Dobrý vtip Domov Drahé kameny Drozd zpěvný Dvorak From the New World Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Etické a humánní principy Evergreen Evropa Evropská unie Exekutor v česku Facebook Fauna Fejeton Forever Young Fotografie Gigliola Cinquetti Google Harlej Historie Hlad Hledání Hledání na internetu Homeless Horské panorama Houby Hroznové víno Humor Hypertense Christina Aquilera Imunita kojení a spánek internet Internetové smetiště internetové úložiště Islám Italie Izrael Jan Werich Kačaba Kaddafi Kamenný most Karel Kryl Kariera Káva kávovar Kelly Family KGB Killing Me Softly Klíště Kobane komentáře úvahy Komunitní sítě Koně Korsika Krakonoš Krokonoše Kuras La Marseillaise Láska Legendy taneční hudby Lékař Lékař a bylinky Lékaři a vědci Les Léto Lyžování Máj Manipulace Marie Rottrová Markéta Šichtařová Martinské Holé Mince Mireille Mtahieu Mobbing Monitorovací přístroje Montgomery Jižní eskadrona Moonlight Shadow Moře Moudro Moudrost věků Můj pohled na svět Mustafa Kemal Atatürk Názory Nemoci lidské News Novinky O dobrodiních O Honzovi O nejvyšším dobru a zlu O víře Ochratoxiny Osud Ovar Ovoce Peníze Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz pirátství Pitná voda a jiné nápoje Placebo efekt Počasí Počítače Notebooky Podnikání Podzim Pohádka Pohádky Politika Pověz mi co jíš... Povodně Prezident Prodavač a zákazník Předjaří Přednosti stáří Příběhy Příroda Přítel rodiny Psychopatologie Psychózy Ptáci Radujme se Rady a tipy Relax Roberta Flack Rostou Rozmarýn Rumzeiss Rusko a zlo Rušičky Řecko Sametová revoluce Santorini Selský rozum Seneca Sestry Allanovy Smetana Socialismus Sociální sítě Sokrates Sonata Arctica Spánek Speed Rock Srdce ze skla Stoicismus Strach Suzi Quatro Svoboda Swing Symphony no. 9 Škola Šmejdi Švejk Tanky a Ukrajina Teen teen song's Tenis Tenkrát na východě Tenkrát na Západě Teroristé Terra incognita The Beach Boys The ultimate western Time in The West Tomáš Halík Trpajzlíci U řeky Učitel Události na internetu Události ve světě Ukrajina Urska Zolnir Slovenia Judo Úvod Úzkost Václav Havel Válka Vánoce Věda a svět Velký švýcarský salašnický pes Verše Vesele do života Videa Vitaminy Vlasta Burian Volkswagen WCstory When I Fall In Love Wimbledon Za vaši a naši svobodu Zahrady Základ poznání Základy retrosocializmu Zdraví a nemoc Ze smetiště internetu Zelené Zemanta ZIMA Zimní sporty Zlato Zlato a investice Židovské Život na dlani Životospráva