Občanské společnosti, které by měly mít tu sílu působit na politiky a nebo samy vzít věci do svých rukou jsou stále slabé. Zlo z Východu umí hybridní válkou a nesmírně lživou propagandou postupně vrážet klín mezi evropské národy a odtrhnout je od Ameriky.

Putinova generalita
Generál Patton svého času na konci války se vyjádřil směrem k Sovětům " dejte mi naftu a já je nakopu zpátky za Ural". Nezapomněli mu to, snad v roce 1949 zahynul za záhadných okolností. 

Podplukovník Kuklinski předal Američanům kolem 30 tisíc zpráv o přípravách Varšavské smlouvy na jadernou válku, bojištěm kde měli zahynout miliony lidí byl polský a český koridor. Proto Sověti nechali zřídit vojenské fabriky na Slovensku. Během času zemřeli za záhadných okolností Kuklinského oba dva synové.

 Pjotr Popov vynikající sovětský agent, který dával zprávy i Američanům byl spálen za živa v peci krematoria. Když před více než 20 lety se potopil trajekt Estonia se stovkami lidí na palubě, zůstalo tajemstvím, že příčinou nebyly jen špatně fungující vrata lodě. Tento trajekt převážel často špičkové zbraně, které prodávali soukromé ruské osoby. Když se to dozvěděla ruská tajná služba nechala v tragický den na palubě poblíž těch špatně fungujících dveří náklaďák na kterém bylo umístěno výbušné zařízení. Mělo to být údajně varování překupníkům. Bohužel právě výbuch údajně vrata poškodil tak, že došlo k tak rychlému potopení a loď se převrátila.

Gruzínský novinář Gonkadze působící na Ukrajině, která byla tehdy pod vlivem moskevského knechta Kučmy, byl zavražděn a později se kdesi našla jeho hlava.

Bývalý ukrajinský prezident Juščenko byl členy ruské tajné služby postříkán neznámou tekutinou, která mu zohyzdila tvář. 
Michaila Chodorkovského zavřel Putin, neboť ho ohrožoval politicky na 10 let do vězení, ale dal rozkaz, že ho ve vězení nesmí nikdo zabít. 
Advokát Magnitskij, který zastupoval amerického podnikatele v Rusku Browdera, zahynul ve vězení, novinářka Politkovská byla zavražděna, bývalý agent Litviněnko byl otráven poloniem. Krátce po uveřejnění motta tak zv. "Antikrizinského marše "Vesna", který byl v řadě měst Ruska naplánován na 1.března, sděleného Borisem Němcovem, " budět Putin budět krizi, budět vojny, něbudět Putin něbudět krisi, budět mir", byl tento opoziční politik v Moskvě zavražděn.

Ruští vojáci nejdříve jak teroristé přepadli krymský parlament aby pak okupovali celý Krym a po té bylo teprve vyhlášeno referendum, a "neznámí zelení mužíci" přímo řízeni Putinem rozpoutali válku na východě Ukrajiny. Shora jen namátkou uvedené příklady dokazují, že Rusko se vrátilo do svých nejhorších časů vojenského násilí, anektování blízkého příhraničí, expanzionismu a imperialismu. Je pozoruhodné, že jako za Stalina za tím vším stojí opět jeden člověk, bývalý průměrný agent KGB, pravoslavný věřící Vladimír Vladimírovič Putin. To vše dokazuje, že Rusko od dob založení Moskevské Rusi, se nejen nezbavilo svého strachu ze Západu, který by nejraději Putin zničil, ale v genech jako psychopatický znak mu zůstaly "byzantské mravy-podlost, zbabělost, prodejnost, lstivost, lež, maximální centralizace, zbožštění osobnosti a asiatské mravy mongolských dobyvatelů- s neúctou k osobnosti a lidským právům, s kultem síly a násilí. s mocí despotů a bezprávím.

" Ve své povýšenosti , jako vítěze nad Napoleonem a Hitlerem pohrdá Rusko ve svém přesvědčení své vyvolenosti a toho pravého křesťanství "pravoslavné víry" především se západním "zkaženým" západním světem.Na začátku 21.století se stalo největším světovým nepřítelem svobody, prosperity a blahobytu a je schopno i vyvolat konflikt především v Evropě, kterou již Stalin chtěl okupovat kdysi celou. Chová se stejně jako Hitler před druhou světovou válkou, když to samé chtěl Hitler pomocí ideologie nadřazenosti jedné rasy. Evropa se nachází na křižovatce svých novodobých dějin, kdy dochází ke střetu toho starého, co bylo příčinou katastrof 20.století a toho nového, které by mělo zajistit mír a prosperitu a především uchování nejen tohoto kontinentu, ale celé planety pro příští generace.

 Bohužel opět se ukazuje, že "politická garnitura" není připravena a schopna nejen včas reagovat ale i takovéto situace řešit, stejně jako to bylo před II.sv.válkou. Občanské společnosti, které by měly mít tu sílu působit na politiky a nebo samy vzít věci do svých rukou jsou stále slabé.
 Věděl to tehdy Hitler a ví to bohužel i Putin, proto se mu daří hybridní válkou a nesmírně lživou propagandou postupně vrážet klín mezi evropské národy a odtrhnout je od Ameriky. Neboť ví, když vyhraje, tak bude ve své zemi z které mezitím vytvořil "válečný národ" brán jako vítěz a když prohraje, tak je to jeho konec.

 Zdá se však, že stále občané Evropy ani politici včetně naší země si to neuvědomují a nebo to nechtějí pochopit, což by bylo to nejhorší !


Bohumil Řeřicha, sociální sítě


Oblíbené příspěvky

MENU:

O nejvyšším dobru a zlu Sociální sítě Tenkrát na východě Dies irae Svoboda Ze smetiště internetu Den boje za svobodu a demokracii Vesele do života Příroda Videa Základ poznání czaktualne Kariera Můj pohled na svět Životospráva komentáře úvahy Historie Fotografie Události ve světě Analogie Dobrý vtip Evergreen Internetové smetiště Radujme se Ukrajina Válka Peníze Sametová revoluce internet CZportal Debaty a názory Facebook Google Láska ZIMA Za vaši a naši svobodu Amerika Analýza BonaFides Humor Islám Pověz mi co jíš... Počítače Notebooky Teroristé Trpajzlíci Zdraví a nemoc teen song's Cestování Fejeton Komunitní sítě Nemoci lidské News Novinky Názory Prezident Události na internetu Aktuální info Cicero Etické a humánní principy Horské panorama Hypertense Karel Kryl Osud Politika Psychopatologie Předjaří Příběhy Speed Rock Tenkrát na Západě Věda a svět Člověk a Nemoc Řecko Život na dlani Afrika Anděl Boží Muka Brilianty Cestování. Moře Cicero O stáří Civilizace Diamanty Diktatura Drahé kameny Evropa Evropská unie Hledání Hledání na internetu Izrael Jan Werich Kaddafi Korsika Legendy taneční hudby Les Lyžování Lékař Lékaři a vědci Martinské Holé Moudro Moudrost věků O víře Pitná voda a jiné nápoje Pohádka Pohádky Počasí Rusko a zlo Santorini Selský rozum Seneca Socialismus Srdce ze skla Teen Terra incognita The ultimate western Vitaminy Vánoce Zimní sporty český folklor a tance Škola 1968 ABBA Accordeon Agáta Alphaville Andrej Kiska Anna Kurnikova Anna Netrebko Atavismus Bajka o mravenci a cikádě Basshunter Blondie Bonnie Tyler Brandi Carlile Bubáci Bylinky Básník zpěvák a genius doby Christina Aquilera Diskuze Dobromysl obecná Domov Drozd zpěvný Dvorak From the New World Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Exekutor v česku Fauna Forever Young Gigliola Cinquetti Harlej Hlad Homeless Houby Hroznové víno Imunita kojení a spánek Italie Kamenný most Kačaba Kelly Family Killing Me Softly Kobane Koně Krokonoše Kuras Káva La Marseillaise Lékař a bylinky Manipulace Marie Rottrová Markéta Šichtařová Mince Mireille Mtahieu Mobbing Monitorovací přístroje Montgomery Jižní eskadrona Moonlight Shadow Moře Mustafa Kemal Atatürk Máj O Honzovi O dobrodiních Ochratoxiny Ovar Ovoce Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz Placebo efekt Podnikání Podzim Povodně Prodavač a zákazník Psychózy Ptáci Přednosti stáří Přítel rodiny Rady a tipy Relax Roberta Flack Rostou Rumzeiss Rušičky Sestry Allanovy Smetana Sokrates Spánek Stoicismus Strach Suzi Quatro Swing Symphony no. 9 Tanky a Ukrajina Tenis The Beach Boys Time in The West Tomáš Halík U řeky Urska Zolnir Slovenia Judo Učitel Velký švýcarský salašnický pes Verše Vlasta Burian Volkswagen Václav Havel WCstory When I Fall In Love Wimbledon Zahrady Zelené Zemanta Zlato Zlato a investice internetové úložiště kávovar pirátství Úvod Úzkost Šmejdi Švejk Židovské

Vybraný příspěvek

Ptáci v přírodě. Drozd zpěvný. Příroda, Ptáci, Zahrady

Drozd zpěvný  Svatý Martin na svém koni jede cestou mrazivou. U cesty se stařec choulí: „Obdaruj mě almužnou!“ „Co ti dám, můj br...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...