Milování, láska a sex teen. Teen, Vesele do života, Láska, Domov, Analýza, Debaty a názory, Radujme se

  ....přístup k ochraně a zodpovědnosti končí u dívek  
Několik poznámek k situaci milování a lásek teen v Evropě


Výzkum ukázal, že skoro polovina mladých lidí při přípravě na schůzku věnuje pozornost spíše úpravě zevnějšku před přípravou antikoncepce.
Nechráněný sex je mezi mladými lidmi na vzestupu. Nebezpečný trend odhalil celosvětový výzkum připravený k letošnímu Světovému dni antikoncepce, který připadá na 26. září.

 Typický evropský teenager začíná se sexem v 16 letech. 56 procent si myslí, že jsou o antikoncepci dobře informovaní, přesto více než třetina mladistvých přiznala, že při sexu s novým partnerem nepoužila žádnou antikoncepci. Výsledky výzkumu jsou varovné především proto, že na celém světě je až jedna třetina z 205 milionů těhotenství ročně neplánovaných.
Přes 80 procent Evropanů si uvědomuje, že je třeba antikoncepci zajistit. Vždyť 28 procent mladých Evropanů zná ve svém okolí někoho, kdo neplánovaně otěhotněl.

Jenže stejné množství věří tomu, že přerušovaná soulož je účinná metoda, jak těhotenství zabránit. Situace se nezlepšuje ani v Česku. Průměrný počet 2 200 interrupcí dívek mezi 15 a 19 lety se za posledních pět let nepodařilo snížit.
Je tu i další problém, riziko pohlavních nemocí. Čím víc je rozšířená hormonální antikoncepce, tím méně se totiž používají kondomy. Obecně česká populace v používání kondomů je na úrovni poloviční toho, co by bylo zapotřebí pro účinnou prevenci HIV a jiných pohlavních nemocí.

Výzkum ukázal, že skoro polovina mladých lidí při přípravě na schůzku věnuje pozornost spíše úpravě zevnějšku před přípravou antikoncepce.
Výzkum také odhalil, že přes třetinu lidí v Turecku si myslí, že sprcha po sexu může zabránit neplánovanému těhotenství. Nebo že každý pátý člověk ve Velké Británii a Norsku nepoužil antikoncepci, protože byl opilý.

Poznámka: mládí je nevybouřené, jak se zpívá v písničce a nerado se omezuje. Zvlášť dobře zábrany odblokuje alkohol, tedy rum, vodka nebo euforie po kombinaci pití...o drogách se nezmiňuji.
Mladí jsou informováni a dobře znají i veškeré porno, co na webu je a je ho opravdu hodně. Ale nemějme starost, každé mládí něco řeší a odmítá se poučit rodiči (nezvládají to).
 Informací ovšem mají dostatek, dívky mají přístup k ochraně a zodpovědnost je konečná u nich (u dívek a žen obecně)


MENU:

1968 ABBA Accordeon Afrika Agáta Aktuální info Alphaville Amerika Analogie Analýza Anděl Andrej Kiska Anna Kurnikova Anna Netrebko Atavismus Bajka o mravenci a cikádě Básník zpěvák a genius doby Basshunter Blondie BonaFides Bonnie Tyler Boží Muka Brandi Carlile Brilianty Bubáci Bylinky Cestování Cestování. Moře Cicero Cicero O stáří Civilizace czaktualne CZportal český folklor a tance Člověk a Nemoc Debaty a názory Den boje za svobodu a demokracii Diamanty Dies irae Diktatura Diskuze Dobromysl obecná Dobrý vtip Domov Drahé kameny Drozd zpěvný Dvorak From the New World Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Etické a humánní principy Evergreen Evropa Evropská unie Exekutor v česku Facebook Fauna Fejeton Forever Young Fotografie Gigliola Cinquetti Google Harlej Historie Hlad Hledání Hledání na internetu Homeless Horské panorama Houby Hroznové víno Humor Hypertense Christina Aquilera Imunita kojení a spánek internet Internetové smetiště internetové úložiště Islám Italie Izrael Jan Werich Kačaba Kaddafi Kamenný most Karel Kryl Kariera Káva kávovar Kelly Family Killing Me Softly Kobane komentáře úvahy Komunitní sítě Koně Korsika Krakonoš Krokonoše Kuras La Marseillaise Láska Legendy taneční hudby Lékař Lékař a bylinky Lékaři a vědci Les Lyžování Máj Manipulace Marie Rottrová Markéta Šichtařová Martinské Holé Mince Mireille Mtahieu Mobbing Monitorovací přístroje Montgomery Jižní eskadrona Moonlight Shadow Moře Moudro Moudrost věků Můj pohled na svět Mustafa Kemal Atatürk Názory Nemoci lidské News Novinky O dobrodiních O Honzovi O nejvyšším dobru a zlu O víře Ochratoxiny Osud Ovar Ovoce Peníze Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz pirátství Pitná voda a jiné nápoje Placebo efekt Počasí Počítače Notebooky Podnikání Podzim Pohádka Pohádky Politika Pověz mi co jíš... Povodně Prezident Prodavač a zákazník Předjaří Přednosti stáří Příběhy Příroda Přítel rodiny Psychopatologie Psychózy Ptáci Radujme se Rady a tipy Relax Roberta Flack Rostou Rumzeiss Rusko a zlo Rušičky Řecko Sametová revoluce Santorini Selský rozum Seneca Sestry Allanovy Smetana Socialismus Sociální sítě Sokrates Sonata Arctica Spánek Speed Rock Srdce ze skla Stoicismus Strach Suzi Quatro Svoboda Swing Symphony no. 9 Škola Šmejdi Švejk Tanky a Ukrajina Teen teen song's Tenis Tenkrát na východě Tenkrát na Západě Teroristé Terra incognita The Beach Boys The ultimate western Time in The West Tomáš Halík Trpajzlíci U řeky Učitel Události na internetu Události ve světě Ukrajina Urska Zolnir Slovenia Judo Úvod Úzkost Václav Havel Válka Vánoce Věda a svět Velký švýcarský salašnický pes Verše Vesele do života Videa Vitaminy Vlasta Burian Volkswagen WCstory When I Fall In Love Wimbledon Za vaši a naši svobodu Zahrady Základ poznání Zdraví a nemoc Ze smetiště internetu Zelené Zemanta ZIMA Zimní sporty Zlato Zlato a investice Židovské Život na dlani Životospráva

Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

Ptáci v přírodě. Drozd zpěvný. Příroda, Ptáci, Zahrady

Drozd zpěvný  Svatý Martin na svém koni jede cestou mrazivou. U cesty se stařec choulí: „Obdaruj mě almužnou!“ „Co ti dám, můj br...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...