Requiescat in Pace Slávku příteli přátel


Reqiescat in pace R.I.P.

Co se stane mezi přáteli na Facebooku pokud zemře oblíbený přítel, který měl výrazně pozitivní myšlení a oslovil tak bezmála 4 tisíce přátel, i virtuálních. Hodně přitažlivá byla jeho ranní oslovení křestními jmény pro všechny, i přání od srdce. Byly to tak prosté věty a odpovědi v chatu, že každého potěšily. Pokud Slávek (skutečné křestní jméno) horoval pro svobodný život a upozorňoval na politické potíže vlády měl k tomu důvod. Organisoval setkání přátel v Praze, o tom existují fotografie. Jak a co se manifestací podařilo prosadit, nevím.

Vím, ale že jeho přátelská komunita neustále truchlí a vzpomíná. Taky od srdce. Věřím, že někteří u počítače pláčou. Mají proč, mají důvod. V jejich sestavení přátel není nikdo takový a asi se dlouho nenajde.

Slávek přátelům hrál a zpíval na kytaru a točil svá videa s úsměvem. S úsměvem a srdečnými slovy si rozuměl s každým, potěšil každého.  Slávek se vydal na dlouhou pouť svého budoucího spravedlivého světa přátel a zanechal nám smutek, vzpomínku a pohled na foto se svými čtyřmi ještě malými dětmi.

Zanechal na Facebooku pro velkou skupinu přátel co ho znali, jednu velkou citlivou vzpomínku na skutečné rozvíjející aktivní přáteltství co se může rodit i na sociální síti, když dojde k setkání u společných vět, diskuzí, chatů a manifestací za lepší budoucnost. 

Nezažili jste, nesuďte. Společenství truchlí se všemi souvisejícími projevy na jeho zdi. Slávku dík za všechny tvoje přátele. 

Měls dobrý vztah k hudbě, pro tebe umění Královny houslí Anne Sophie Mutter

Anne-Sophie Mutter - Air aus der Suite Nr. 3 von Johann Sebastian Bach 

Oblíbené příspěvky

MENU:

O nejvyšším dobru a zlu Sociální sítě Tenkrát na východě Dies irae Svoboda Ze smetiště internetu Den boje za svobodu a demokracii Vesele do života Příroda Videa Základ poznání czaktualne Kariera Můj pohled na svět Životospráva komentáře úvahy Historie Fotografie Události ve světě Analogie Dobrý vtip Evergreen Internetové smetiště Radujme se Ukrajina Válka Peníze Sametová revoluce internet CZportal Debaty a názory Facebook Google Láska ZIMA Za vaši a naši svobodu Amerika Analýza BonaFides Humor Islám Pověz mi co jíš... Počítače Notebooky Teroristé Trpajzlíci Zdraví a nemoc teen song's Cestování Fejeton Komunitní sítě Nemoci lidské News Novinky Názory Prezident Události na internetu Aktuální info Cicero Etické a humánní principy Horské panorama Hypertense Karel Kryl Osud Politika Psychopatologie Předjaří Příběhy Speed Rock Tenkrát na Západě Věda a svět Člověk a Nemoc Řecko Život na dlani Afrika Anděl Boží Muka Brilianty Cestování. Moře Cicero O stáří Civilizace Diamanty Diktatura Drahé kameny Evropa Evropská unie Hledání Hledání na internetu Izrael Jan Werich Kaddafi Korsika Legendy taneční hudby Les Lyžování Lékař Lékaři a vědci Martinské Holé Moudro Moudrost věků O víře Pitná voda a jiné nápoje Pohádka Pohádky Počasí Rusko a zlo Santorini Selský rozum Seneca Socialismus Srdce ze skla Teen Terra incognita The ultimate western Vitaminy Vánoce Zimní sporty český folklor a tance Škola 1968 ABBA Accordeon Agáta Alphaville Andrej Kiska Anna Kurnikova Anna Netrebko Atavismus Bajka o mravenci a cikádě Basshunter Blondie Bonnie Tyler Brandi Carlile Bubáci Bylinky Básník zpěvák a genius doby Christina Aquilera Diskuze Dobromysl obecná Domov Drozd zpěvný Dvorak From the New World Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Exekutor v česku Fauna Forever Young Gigliola Cinquetti Harlej Hlad Homeless Houby Hroznové víno Imunita kojení a spánek Italie Kamenný most Kačaba Kelly Family Killing Me Softly Kobane Koně Krokonoše Kuras Káva La Marseillaise Lékař a bylinky Manipulace Marie Rottrová Markéta Šichtařová Mince Mireille Mtahieu Mobbing Monitorovací přístroje Montgomery Jižní eskadrona Moonlight Shadow Moře Mustafa Kemal Atatürk Máj O Honzovi O dobrodiních Ochratoxiny Ovar Ovoce Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz Placebo efekt Podnikání Podzim Povodně Prodavač a zákazník Psychózy Ptáci Přednosti stáří Přítel rodiny Rady a tipy Relax Roberta Flack Rostou Rumzeiss Rušičky Sestry Allanovy Smetana Sokrates Spánek Stoicismus Strach Suzi Quatro Swing Symphony no. 9 Tanky a Ukrajina Tenis The Beach Boys Time in The West Tomáš Halík U řeky Urska Zolnir Slovenia Judo Učitel Velký švýcarský salašnický pes Verše Vlasta Burian Volkswagen Václav Havel WCstory When I Fall In Love Wimbledon Zahrady Zelené Zemanta Zlato Zlato a investice internetové úložiště kávovar pirátství Úvod Úzkost Šmejdi Švejk Židovské

Vybraný příspěvek

Ptáci v přírodě. Drozd zpěvný. Příroda, Ptáci, Zahrady

Drozd zpěvný  Svatý Martin na svém koni jede cestou mrazivou. U cesty se stařec choulí: „Obdaruj mě almužnou!“ „Co ti dám, můj br...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...