Requiescat in Pace Slávku příteli přátel


Reqiescat in pace R.I.P.

Co se stane mezi přáteli na Facebooku pokud zemře oblíbený přítel, který měl výrazně pozitivní myšlení a oslovil tak bezmála 4 tisíce přátel, i virtuálních. Hodně přitažlivá byla jeho ranní oslovení křestními jmény pro všechny, i přání od srdce. Byly to tak prosté věty a odpovědi v chatu, že každého potěšily. Pokud Slávek (skutečné křestní jméno) horoval pro svobodný život a upozorňoval na politické potíže vlády měl k tomu důvod. Organisoval setkání přátel v Praze, o tom existují fotografie. Jak a co se manifestací podařilo prosadit, nevím.

Vím, ale že jeho přátelská komunita neustále truchlí a vzpomíná. Taky od srdce. Věřím, že někteří u počítače pláčou. Mají proč, mají důvod. V jejich sestavení přátel není nikdo takový a asi se dlouho nenajde.

Slávek přátelům hrál a zpíval na kytaru a točil svá videa s úsměvem. S úsměvem a srdečnými slovy si rozuměl s každým, potěšil každého.  Slávek se vydal na dlouhou pouť svého budoucího spravedlivého světa přátel a zanechal nám smutek, vzpomínku a pohled na foto se svými čtyřmi ještě malými dětmi.

Zanechal na Facebooku pro velkou skupinu přátel co ho znali, jednu velkou citlivou vzpomínku na skutečné rozvíjející aktivní přáteltství co se může rodit i na sociální síti, když dojde k setkání u společných vět, diskuzí, chatů a manifestací za lepší budoucnost. 

Nezažili jste, nesuďte. Společenství truchlí se všemi souvisejícími projevy na jeho zdi. Slávku dík za všechny tvoje přátele. 

Měls dobrý vztah k hudbě, pro tebe umění Královny houslí Anne Sophie Mutter

Anne-Sophie Mutter - Air aus der Suite Nr. 3 von Johann Sebastian Bach 

MENU:

1968 ABBA Accordeon Afrika Agáta Aktuální info Alphaville Amerika Analogie Analýza Anděl Andrej Kiska Anna Kurnikova Anna Netrebko Atavismus Bajka o mravenci a cikádě Básník zpěvák a genius doby Basshunter Blondie BonaFides Bonnie Tyler Boží Muka Brandi Carlile Brilianty Bubáci Bylinky Cestování Cestování. Moře Cicero Cicero O stáří Civilizace czaktualne CZportal český folklor a tance Člověk a Nemoc Debaty a názory Den boje za svobodu a demokracii Diamanty Dies irae Diktatura Diskuze Dobromysl obecná Dobrý vtip Domov Drahé kameny Drozd zpěvný Dvorak From the New World Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Etické a humánní principy Evergreen Evropa Evropská unie Exekutor v česku Facebook Fauna Fejeton Forever Young Fotografie Gigliola Cinquetti Google Harlej Historie Hlad Hledání Hledání na internetu Homeless Horské panorama Houby Hroznové víno Humor Hypertense Christina Aquilera Imunita kojení a spánek internet Internetové smetiště internetové úložiště Islám Italie Izrael Jan Werich Kačaba Kaddafi Kamenný most Karel Kryl Kariera Káva kávovar Kelly Family Killing Me Softly Kobane komentáře úvahy Komunitní sítě Koně Korsika Krakonoš Krokonoše Kuras La Marseillaise Láska Legendy taneční hudby Lékař Lékař a bylinky Lékaři a vědci Les Léto Lyžování Máj Manipulace Marie Rottrová Markéta Šichtařová Martinské Holé Mince Mireille Mtahieu Mobbing Monitorovací přístroje Montgomery Jižní eskadrona Moonlight Shadow Moře Moudro Moudrost věků Můj pohled na svět Mustafa Kemal Atatürk Názory Nemoci lidské News Novinky O dobrodiních O Honzovi O nejvyšším dobru a zlu O víře Ochratoxiny Osud Ovar Ovoce Peníze Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz pirátství Pitná voda a jiné nápoje Placebo efekt Počasí Počítače Notebooky Podnikání Podzim Pohádka Pohádky Politika Pověz mi co jíš... Povodně Prezident Prodavač a zákazník Předjaří Přednosti stáří Příběhy Příroda Přítel rodiny Psychopatologie Psychózy Ptáci Radujme se Rady a tipy Relax Roberta Flack Rostou Rumzeiss Rusko a zlo Rušičky Řecko Sametová revoluce Santorini Selský rozum Seneca Sestry Allanovy Smetana Socialismus Sociální sítě Sokrates Sonata Arctica Spánek Speed Rock Srdce ze skla Stoicismus Strach Suzi Quatro Svoboda Swing Symphony no. 9 Škola Šmejdi Švejk Tanky a Ukrajina Teen teen song's Tenis Tenkrát na východě Tenkrát na Západě Teroristé Terra incognita The Beach Boys The ultimate western Time in The West Tomáš Halík Trpajzlíci U řeky Učitel Události na internetu Události ve světě Ukrajina Urska Zolnir Slovenia Judo Úvod Úzkost Václav Havel Válka Vánoce Věda a svět Velký švýcarský salašnický pes Verše Vesele do života Videa Vitaminy Vlasta Burian Volkswagen WCstory When I Fall In Love Wimbledon Za vaši a naši svobodu Zahrady Základ poznání Zdraví a nemoc Ze smetiště internetu Zelené Zemanta ZIMA Zimní sporty Zlato Zlato a investice Židovské Život na dlani Životospráva

Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

Ptáci v přírodě. Drozd zpěvný. Příroda, Ptáci, Zahrady

Drozd zpěvný  Svatý Martin na svém koni jede cestou mrazivou. U cesty se stařec choulí: „Obdaruj mě almužnou!“ „Co ti dám, můj br...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...