O nejvyšším dobru a zlu

Slunce zapadá do temnot světa
Základní podstatou světové politiky je rozeznat různé stupně zla. Paralelně probíhající války v muslimském jsou svou podstatou jsou mnohokrát méně nebezpečné než konflikt na východě Ukrajiny.

Muslimské země nemají vlastní vědecký a průmyslový potenciál, který by jim dovolil hrát první housle.
Čína, i když je hospodářským gigantem, dobře zná své místo ve světě a rozhodně neusiluje o ztrátu svého globálního trhu.Naopak Rusko, i když je v drtivé většině hodnot na úrovni zaostalých zemí, závislé pouze na vývozu surovin jako země třetího světa, má neustálou snahu dokazovat, že je mocností. Bezprecedentní útok který vede na Ukrajinu která odmítla vlézt do ruského chomoutu jménem Euroasijská unie musí svobodný svět tvrdě odmítnout. Relativismus zemí svobodného světa pouze posiluje megalomanské choutky ruského diktátora, který slušnost a diplomatické jednání považuje za slabost. 

Žádný stát moderního světa nevyvraždil tolik svých občanů a obyvatel obsazených území jako Rusko. 
Tam kam vstoupili Rusové, ať v carských či sovětských nebo ruských uniformách došlo k úpadku, rozpadu morálních hodnot a destrukci společnosti. Jednou z největších chyb historie bylo prohlášení Winstona Churchilla o pomoci Sovětskému svazu napadeného Německem. Tím ruský zločinecký sytém fakticky legitimizoval a důsledky přijetí Ruska mezi spojence musíme řešit dodnes. Místo aby byla válka mezi nacistickým Německem a Sovětským svazem byla chápána jako boj dvou gangsterských systémů, byl jednom z nich a to tomu horšímu, udělen pardon.
   Svobodný svět se bez ohledu na případné hospodářské ztráty, které jsou ovšem přeháněné, musí vymezit proti ruské říši zla.
 Zbytek za něj udělá nízká ruská porodnost, alkoholismus a příliv všemožných asijských přistěhovalců. Myslím, že je nejvyšší čas spustit opět železnou oponu a to na rusko-ukrajinské hranici. (Jindřich Čech - sociální sítě FB)

Antonín Dvořák Symphony No.9 The New World 
Nádherný zážitek, skvělý přednes dirigent Herbert von Karajan. 

  Pro novou energii a tonizaci synapsí soustřeďte se na krásu hudby.

MENU:

1968 ABBA Accordeon Afrika Agáta Aktuální info Alphaville Amerika Analogie Analýza Anděl Andrej Kiska Anna Kurnikova Anna Netrebko Atavismus Bajka o mravenci a cikádě Básník zpěvák a genius doby Basshunter Blondie BonaFides Bonnie Tyler Boží Muka Brandi Carlile Brilianty Bubáci Bylinky Cestování Cestování. Moře Cicero Cicero O stáří Civilizace czaktualne CZportal český folklor a tance Člověk a Nemoc Debaty a názory Den boje za svobodu a demokracii Diamanty Dies irae Diktatura Diskuze Dobromysl obecná Dobrý vtip Domov Drahé kameny Drozd zpěvný Dvorak From the New World Dvořák Edith Piaf Eric Clapton Etické a humánní principy Evergreen Evropa Evropská unie Exekutor v česku Facebook Fauna Fejeton Forever Young Fotografie Gigliola Cinquetti Google Harlej Historie Hlad Hledání Hledání na internetu Homeless Horské panorama Houby Hroznové víno Humor Hypertense Christina Aquilera Imunita kojení a spánek internet Internetové smetiště internetové úložiště Islám Italie Izrael Jan Werich Kačaba Kaddafi Kamenný most Karel Kryl Kariera Káva kávovar Kelly Family Killing Me Softly Kobane komentáře úvahy Komunitní sítě Koně Korsika Krakonoš Krokonoše Kuras La Marseillaise Láska Legendy taneční hudby Lékař Lékař a bylinky Lékaři a vědci Les Léto Lyžování Máj Manipulace Marie Rottrová Markéta Šichtařová Martinské Holé Mince Mireille Mtahieu Mobbing Monitorovací přístroje Montgomery Jižní eskadrona Moonlight Shadow Moře Moudro Moudrost věků Můj pohled na svět Mustafa Kemal Atatürk Názory Nemoci lidské News Novinky O dobrodiních O Honzovi O nejvyšším dobru a zlu O víře Ochratoxiny Osud Ovar Ovoce Peníze Petra Procházková Petrova Bouda Pirati.cz pirátství Pitná voda a jiné nápoje Placebo efekt Počasí Počítače Notebooky Podnikání Podzim Pohádka Pohádky Politika Pověz mi co jíš... Povodně Prezident Prodavač a zákazník Předjaří Přednosti stáří Příběhy Příroda Přítel rodiny Psychopatologie Psychózy Ptáci Radujme se Rady a tipy Relax Roberta Flack Rostou Rumzeiss Rusko a zlo Rušičky Řecko Sametová revoluce Santorini Selský rozum Seneca Sestry Allanovy Smetana Socialismus Sociální sítě Sokrates Sonata Arctica Spánek Speed Rock Srdce ze skla Stoicismus Strach Suzi Quatro Svoboda Swing Symphony no. 9 Škola Šmejdi Švejk Tanky a Ukrajina Teen teen song's Tenis Tenkrát na východě Tenkrát na Západě Teroristé Terra incognita The Beach Boys The ultimate western Time in The West Tomáš Halík Trpajzlíci U řeky Učitel Události na internetu Události ve světě Ukrajina Urska Zolnir Slovenia Judo Úvod Úzkost Václav Havel Válka Vánoce Věda a svět Velký švýcarský salašnický pes Verše Vesele do života Videa Vitaminy Vlasta Burian Volkswagen WCstory When I Fall In Love Wimbledon Za vaši a naši svobodu Zahrady Základ poznání Zdraví a nemoc Ze smetiště internetu Zelené Zemanta ZIMA Zimní sporty Zlato Zlato a investice Židovské Život na dlani Životospráva

Oblíbené příspěvky

Vybraný příspěvek

Ptáci v přírodě. Drozd zpěvný. Příroda, Ptáci, Zahrady

Drozd zpěvný  Svatý Martin na svém koni jede cestou mrazivou. U cesty se stařec choulí: „Obdaruj mě almužnou!“ „Co ti dám, můj br...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...